Rastgele Görüntülü Sohbet Odaları Canlı Kameralı Görüntülü Chat

Türkiye lokasyonlu kameralı görüntülü sohbet hizmeti veren sayfalardan en iyisini ...

okunma sayısı 702 views
yorum sayısı yorum yok

Türkiye lokasyonlu kameralı görüntülü sohbet hizmeti veren sayfalardan en iyisini bulmak ve uygulama olarak da sizlere en güncel hizmeti sunan bir sunucuda parasız görüntülü sohbet etmek temel amaçtır.

1996 lı yıllarda ilk olarak Türkiye de internet üzerinden iletişim kurmak, chat yapmak insanların genelde boş zamanlarını doldurmaya yeterli bir kavramdı. Gelişen teknolojilere kimse dur diyemedi ve aksine daha çok hoşumuza giden sistemler piyasada boy gösterdiler. Bunlar;

Kameralı Sohbet
Sesli Sohbet
Görüntülü Sohbet

Bu maddeler sadece bir sayfada olarak kullanılsa da ,insanlar ayrı ayrı aramaları gerçekleştirirler.

Kameralı Görüntülü Sohbet Siteleri
Akıllı telefonların olmadığı dönemlerde bilgisayar ve web cam yardımı ile rastgele kameralı görüntülü sohbet edilmekteydi. Web cam açar mısın ,cam açalım mı gibi deyimlerle kişiler birbirlerini kamera da görme hakkı bulabilirdi.

Daha sonra akıllı telefonların devreye girmesi ile mobil bağlantılar için gerekli alt yapılar oluşturuldu. Mobil telefonların kameraları bu iş için harika bir çözüm olarak hayatımızda yer aldı.

Kameralı sohbetler oldukça yaygınlaştı ve kullanıcılar mobil sayesinde istedikleri yerde istedikleri konumda ve pozisyonda kameralı yabancılarla görüntülü sohbet etmenin rahatlığı ve kolaylığına şahit oldular.

Sesli Sohbet Kanalları
Sesli sohbet dendiği zaman normal telefonda konuşmak anlamını taşımaz sadece, aynı zamanda görme ve duyma özelliğini de taşır.

Sesli sohbetlerin cazip gelen taraflarından bahsetmek gerekirse, kullanıcılar kişilerin ses tonlarını ve görüntülerini görerek daha farklı hisler yaşayabiliyor. Bu olay da insanlara daha cazip gelmektedir.

Sohbet kanallarında sesli konuşmak güvenlidir. Şu şekilde güvenlidir, kimseye özel görüntünüzü veya bilgilerinizi paylaşmadıkça herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir. Lakin, bazı kişiler sizin sesinizi ve görüntünüzü kayıt altına alabilirler. Hangi niyetle bunu yapabilirler bilemiyoruz. O yüzden daha dikkat ederek seçici davranmanız gereklidir.

Görüntülü Sohbet Etmek

Görüntülü sohbet etmek de aynı yukarıdaki maddelerin bir parçası olmaktadır. Ses varsa kamerada olabilir ,kamera olduğunda görüntü vardır şeklinde tamamlanabilir.

Sohbet ettiğiniz kişinin görüntüsünü görmek son derece doğal bir istektir. Sadece ses tonu ile bir kişiye ilgi duymak garip bir kavramdır. Görmeden aşık olmak gibi konulara girmeye gerek yok.

Konuştuğunuz partnerinizi görmeden birşeyler hayal edip kuruyorsanız, bu yanlış bir hissiyattır. Çünkü kişinin size ne derecede doğru söylediğini bilemeyiz. Çok büyük farklar olmasa da görüntü tebessüm ihtiyacımız olan temel kavramlardandır.

Kameralı Sohbet 18 Yaş Sınırlandırması Taşır

Kendimize her konuda sahip çıkmamız gerekir. Sohbet ederken yaşça büyük kişiler bizlere faydalı olacakları gibi yanlış eylemlerde de bulunabilirler. 18 yaşının üzerinde kişileri siteye kabul etmektedi mantık şudur; reşit bireyler bir nebzede olsa kendi ahlak ve toplum kurallarını bilmektedirler. İnsanlara istemediği şeyleri yaptırmak ve bunlara sebep olan kişiler 18 yaşının üzerinde de olsa daha küçük bireyleri tecrübe farkı ile kandırma ihtimalleri yüksektir.

DİKKAT etmeniz gereken unsurlar ve kurallar vardır. Toplumsal kurallar kişileri mağdur etmeme açısından her sayfa için geçerli kılınmıştır.

Bazı Arama Terimleri: Kameralı sohbet 18 , Sesli sohbet Siteleri , Görüntülü Sohbet yabancı , ücretsiz kameralı sohbet , 18 kameralı sohbet siteleri üyeliksiz


önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
etiketler
benzer yazılar
son yorumlar yorumlar


Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!