Evli Sohbet

Evli sohbet sayfası, evli insanların sohbet ve chat yaptıkları platformu simgeler. ...

okunma sayısı 451 views
yorum sayısı yorum yok

Evli sohbet sayfası, evli insanların sohbet ve chat yaptıkları platformu simgeler. İsminden de anlaşılacağı gibi bu oda da evli bay ve evli bayan kullanıcılar yer almaktadır.

Genel amacın tanışmak ve keyifli zaman geçirmek adına olduğunu bilmenizi isteriz. Seviyeli olarak insanların birbirlerine karşı saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişim halinde olmalarını sağlamaktır. Genellikle evli olan beyler, ufak çaplı kaçamaklar için chat sayfalarını kullanarak evli bayanlarla yazışarak ya da kameralı görüntülü sohbet etme arzusunu giderirler.

Elbette aynı şekilde evli bayanlar da bu arzulara karşılık aynı hislerle karşılık verirler. Yaşantınızda mutsuz bir evlilik yaşıyorsan, evli bayanlarla sohbet etmek istiyorum diyorsan, hayalindeki partnere evli sohbet sayfasından belirli kriterlere sahip kişilerle yazışarak bu eksik yanınızı bir nebzede olsa yaşayabilirsiniz.

Şunu söylemem gerekir ki, bu odalarda evli insanların evlilik kurumu içerisinde yaptıkları davranışlar etik değildir. Evlilik kurallarına aykırı ve sadakatsiz bir davranıştır. Bu davranışları tasvip etmemekle birlikte kararı ve davranışları kişilere bırakmaktayız.

Evlilerle Sohbet Ücretli mi ?

Sohbet kavramı çoklu ve özel sohbet olarak nitelendirdiğimizde, yazışma üzerine yapılan söyleşi türlerinde herhangi bir üyelik ve ücret söz konusu değildir.

Basit ve kolay bir sohbet hizmeti sunulduğu için, bağlan ve konuşmaya başla. Kendine ücretsiz olarak bir takma ad alarak kendini konuya dahil edebilirsin. Ücretsiz olarak herkese yazabilir ,konuşabilir, iletişim kurabilir ve özel konuları paylaşabilirsin. Evli kullanıcılar da kendileri gibi evliliklerinde sorun yaşayan partnerlerle iletişim kurmayı arzularlar. Nedeni ise ,yaşadıkları mutsuz evlilikleri kendileri gibi anladıklarını bilirler.

7/24 Güvenle Evlilerle Chat Yapmak
Sayfa günün her saatinde yoğun ilgiye maruz kalmaktadır. Kişisel bilgilerinizi güvenmediğiniz kişilerle paylaşmaktan kaçınınız. Bu tür bilgileri paylaştığınızda başınıza gelecek sorunlarda site yönetimi sorumlu tutulamaz.

Toplum kurallarını ihlal etmediğiniz sürece sorun yaşamadan kullanıcılarla keyifli zaman geçirmeye devam edebilirsiniz. 7/24 aktif olarak görüntülü sohbet ,müzik ve oyun odalarını kullanabilirsiniz.

Evli Sohbet Eski Mobil Giriş
Evli sohbet

sayfasına mobil telefonlarınızı kullanarak giriş yapmanız mümkündür. Genelde evli bireyler evde bilgisayar üzerinden giriş yapamayacaklarını ele alırsak (evde yalnız olmak dışında) mobil olarak bağlanmaları kaçamak yapmak daha mümkün haldedir.
Evliyim ve bu sayfadaki özelliklerden faydalanmak istiyorum, evimde huzurlu değilim gibi kelimeler kafanızdan geçiyorsa “IRCAsk.Com” sitesinin evli sohbet adı altındaki başlığından odada yerinizi alabilirsiniz.

YASAL UYARI: Evli sohbet odaları +18 yaş üzeri için uygundur. 18 yaşının altındaki kişilerin giriş yapmaları yasaklanmıştır ve tespiti halinde IP-CİHAZ engelleme işlemi ile yasaklanır.


önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
etiketler
benzer yazılar
son yorumlar yorumlar


Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

error: Content is protected !!