Hakkımızda

Vizyonumuz IRCAsk.Com sitesi üzerinde farklı ve mobil uyumlu yazılım ve programlar ile kullanıcıların bulunduğu çesitli sohbet odaları ...

Vizyonumuz
IRCAsk.Com sitesi üzerinde farklı ve mobil uyumlu yazılım ve programlar ile kullanıcıların bulunduğu çesitli sohbet odaları erişimi sağlamaktadır. Yeni insanlarla tanışmak eğlenceli ve hoş zaman geçirmek isteyen kullanıcılar için bedava ve ücretsiz hizmetler sunulmuştur. Üyelik ve şifre işlemlerine gerek kalmadan hızlı, kaliteli, güncel yazılım ve programlar kullanılarak IRC üzerinde farklı sohbet chat seçenekleri sunulmuş, sohbet odaları üzerinde farklı ve yeni kullanıcı deneyimleri yaşamanız amaçlanmıştır.

Misyonumuz
Java ve Flash yazılımlı programların ünlü tarayıcılar tarafından zamanla desteklenmemesi IRC üzerindeki sohbet odaları yazılımlarının yeni ve güncel hale getirilmesini sağlamıştır. Site üzerindeki yazılımlar mobil cihazlarınız için 100 % uyumlu duraklama, takılma yada donma sorunları yaşamadan yeni program yüklemeye indirmeye gerek kalmadan sadece internet bağlantısı bulunan cihazlarınızla bile rahatlıkla Rumuz (Kullanıcı adı) seçerek sohbet chat yapmaya başlayabilecek, yeni ve farklı sosyal arkadaşlar kazanabileceksiniz.

Konuşma ortamı dışında Online internet radyosu ile dinlemeyi sevdiğiniz sarkıcı ve sarkılarını istek yaparak dinleyebilir, seçkin ve deneyimli Radyo Djleri ile müzik dolu dakikalar geçirebilirsiniz. Sohbet Odaları ve internet radyosu harici tüm kullanıcılar düşünülerek hazırlanmış IRC oyun kanalları öğrenme ve pratik yapma, klavye kullanımızı geliştirme, hızlandırma, hızlı düşünüp cevap verme yeteneklerinizide pekiştirerek interaktif cihaz kullanımı konusunda deneyinimizi arttırmaktadır.

Bilinen en eski sohbet programları arasında yer alan mirc yazılımınıda destekleyen IRC, gelişen teknoloji ve yazılımların her geçen gün yenilenmeye ihtiyaç duyması nedenyle IRCAsk Mirc güncellenerek kullanıcı deneyimine sunulmuştur. Sunucu erişim, kullanım kolaylığı, daha fazla menü ve seçenek sunan Mirc yükleyerekte chat yapabilirsiniz.

Araç çubuğuna atla